חיפוש עבודה
דרושים נהגים
דרושים נהגים

בשנים האחרונות  חלו שינויים בהיתרים וברישיונות של נהגים. נהגי משא כבד שבעבר היו מורשים לנהוג על רכבים אלו עם שחרורם מופתעים מהשינוי בו ההיתר לנהיגה בשנים הראשונות מוגבל למשאית עד 12 טון בלבד, כאשר רוב עבודות הנהגים הן על משאיות 15 טון.

כחברה מובילה בתחום ניהול הלוגיסטיקה, אנו מופתעים לעיתים מהשינויים שחלים במערך ההפצה ושמים לב כי עבודות נהגים, עם ההגבלות הקיימות כיום, מהוות פחות עניין ומוקד אצל צעירים, אף על פי שדרושים נהגים רבים בשוק העבודה.

חברתנו למדה את דפוסי ההתנהגות ואת הכללים הנ"ל ולאור השינויים החלים בתחום הנהיגה אנו דואגים לאתר עבודות נהגים עבור צעירים חסרי ניסיון ומסייעים להם בקליטה ובאיתור משרה, אשר תתאים לכישוריהם וזאת ללא כל התפשרות מצדם.

לקוחותינו, המציעים עבודות לנהגים, מחבקים את הדור הצעיר, משקיעים בו רבות וסוללים עבורו עתיד, מתוך אמונה כי זהו דור ההמשך ובידיו יהיו המושכות (או יותר נכון ההגה ) בעתיד.

אמריקן פאוור מאמינה שגם בנהג צעיר ללא ניסיון רב, קיים פוטנציאל להשתלב במערך ההפצה ולהיות נהג מוביל עם תפקיד והכנסה מכובדים ובמקביל אפשרות לבנות עתיד בתפקידים ניהוליים כמו ניהול קו, מנהל לוגיסטי ועוד..

 

כל המשרות מתייחסות לגברים ונשים כאחד!

צרו קשר ונשמח לענות על כל שאלה
*שם
טלפון
* דוא"ל
 
רשימת שלוחות
הנדסה, אלקטרוניקה ומחשוב/רכש
איש קשר: ליטל
טל: 03-6702224
אדמיניסטרציה/ מזכירות/ פקידות/מכירות/ייבוא ייצוא
איש קשר: גלית/ליטל
טל: 03-6702224
לוגיסטיקה (נהגי הפצה/ מחסנאים) עובדים כלליים
איש קשר: עדי
טל: 03-6734197
שירות לקוחות ומשרות זמניות
איש קשר: גלית / ליטל
טל: 03-6702599
חשבונאות וכספים/ בכירים
איש קשר: גלית
טל: 036702224