חיפוש עבודה
הכנה לראיון עבודה - מגדילה את הסיכוי למציאת עבודה

לפניכם כמה דגשים לפני שאתם ניגשים לראיון עבודה:

  1. שפת הגוף שלך: שפת הגוף בראיון עבודה משפיעה מאוד על המסר אותו אתם רוצים להעביר ועל הרושם הראשוני אותו אתם עושים על המעסיק הפוטנציאלי שלכם. כשאתם ניגשים לראיון עבודה חשוב שבמהלך הראיון תהיו תמיד בקשר עין עם  המראיין, שבו בצורה זקופה ונינוחה על הכיסא בלי לשלב ידיים או לסכל רגליים והכי חשוב הוא לחייך – אין לכם מושג עד כמה משפיע חיוך על האדם שלפנייך בין אם זה במודע או לא!
  2. מה לובשים לראיון עבודה? רצוי מאוד להתאים את הבגדים לסוג המשרה עליה אתם מתמודדים, חשוב לשמור על אסתטיקה כללית שלכם ולא ללבוש בגדים מרושלים, להסתיר כל מיני תוויות שיכולות לקטלג אתכם במקום בו לא הייתם רוצים להיות מקוטלגים לדוגמא: עגילים במקומות מסוימים בגוף, קעקועים בולטים, לצערנו בני אדם הם מאוד שיפוטיים והצורך לקטלג נעשה כמעט באופן טבעי ומיידי, לכן כדאי "לשמור על פרופיל נמוך" ובהמשך יכירו כמה מקסימים אתם גם עם עגילים או קעקועים.
  3. ישנם שאלות נפוצות הנשאלות בראיון עבודה וכדאי להיות "שלופים" עם תשובות ראויות, לדוגמא: מהן ציפיות השכר שלך, היכן אתה רואה את עצמך בעוד שנה מבחינת הקרירה, מדוע כדאי לי לבחור דווקא בך, ספר לי בקצרה על עצמך וכד'.
  4. כמה טיפים לסיום: לבוא בגישה חיובית לראיון העבודה, לשמור על החיוך, להיות מוכנים לשאלות הבסיסיות שנשאלות בדר"כ בראיון עבודה, להתייחס לפגישה כאל פגישה עסקית לכל דבר בה יש לכם ציפיות בדיוק כמו למי שיושב מולכם והכי חשוב הוא להאמין בעצמכם וביכולות שלכם.

 

שיהיה לכם בהצלחה!!!

 

 

מאמרים נוספים
רשימת שלוחות
הנדסה, אלקטרוניקה ומחשוב/רכש
איש קשר: ליטל
טל: 03-6702224
אדמיניסטרציה/ מזכירות/ פקידות/מכירות/ייבוא ייצוא
איש קשר: גלית/ליטל
טל: 03-6702224
לוגיסטיקה (נהגי הפצה/ מחסנאים) עובדים כלליים
איש קשר: עדי
טל: 03-6734197
שירות לקוחות ומשרות זמניות
איש קשר: גלית / ליטל
טל: 03-6702599
חשבונאות וכספים/ בכירים
איש קשר: גלית
טל: 036702224