חיפוש עבודה
דרושות מזכירות לשוק העבודה

בשל הנטייה לחפש דווקא נתונים אלו ע"פ אחרים אצל מזכירות, תפוקת העבודה יורדת, הניסיון התעסוקתי קטן ובאופן ישיר הנזק לחברה גדול יותר מאשר הרווח שלה בהעסקת מזכירה בעלת נתונים המתאימים יותר למעסיקים מאשר לניהול שוטף של העבודה עצמה.


דרושות מזכירות רבות בשוק העבודה בניהן מזכירות רפואיות, מנהלות אדמיניסטרטיביות, מזכירות במשרד עורכי דין וכד'. יחד עם זאת מזכירות רבות נפסלות עוד בשלב המראה, הרבה לפני שתהו על קנקנן, כלומר על המקצועיות שלהן ועל הניסיון התעסוקתי שלהן.


המעסיקים בוחרים את המזכירות ע"פ הפרמטרים שלהם, לאחר זמן מה כשהעבודה אינה מתבצעת במקצועיות המתבקשת ואין תפוקת עבודה כמו שצריך, מחליפים את המזכירה באחרת, אך אין פותרים את הבעיה והדבר מפר את האיזון בתחום הזה ויוצר מצב בו דרושות מזכירות רבות בשוק העבודה.


הרי ברור שמזכירה, אשר אינה צעירה בגיל יכולה לתרום הרבה יותר מניסיונה ובמקצועיות גדולה יותר לחברה בה היא תועסק, מזכירה כזאת היא נכס לחברה ויכולה להיות יעילה ביותר במובן המקצועי ובאופן ישיר לתרום לרווחיה של החברה בה היא מועסקת.

הנטייה של מעסיקים לבחור מזכירה ע"פ פרמטרים מסוימים בהחלט יכולה להיות מובנת, אך האם היא יעילה להם ולחברה שלהם? ספק בכך. דרישה של מזכירות ע"פ פרמטרים, אשר אינם מושתתים על ניסיון ומקצועיות יוצרים תחלופה גדולה של מזכירות ועם כך גם דרישה גדולה של מזכירות במשק.


 

מאמרים נוספים
רשימת שלוחות
הנדסה, אלקטרוניקה ומחשוב/רכש
איש קשר: ליטל
טל: 03-6702224
אדמיניסטרציה/ מזכירות/ פקידות/מכירות/ייבוא ייצוא
איש קשר: גלית/ליטל
טל: 03-6702224
לוגיסטיקה (נהגי הפצה/ מחסנאים) עובדים כלליים
איש קשר: עדי
טל: 03-6734197
שירות לקוחות ומשרות זמניות
איש קשר: גלית / ליטל
טל: 03-6702599
חשבונאות וכספים/ בכירים
איש קשר: גלית
טל: 036702224