חיפוש עבודה

מאמרים

כתיבת קורות חיים
כתיבת קורות חיים נשמעת על פניו כמשימה פשוטה אשר בסך הכל מצריכה ממך אינפורמציה על החיים שלך בסדר כרונולוגי על ציר הזמן בחייך – טעות נפוצה! כתיבת קורות חיים היא אכן משימה של הכנסת פרטים אודותייך ברצף כרונולוגי, אך לפרטים שאתה מכניס יש חשיבות רבה, גם באופן שבו אתה כותב אותם וגם ברלוונטיות של האינפורמציה אותה אתה מכניס.
לקריאה
מחסנאי/ת
התחום הלוגיסטי מתחלק להרבה מאוד תחומים. אחד התחומים העיקריים שבו הינו תחום העבודה במחסן. כיום, כבר בסיום לימודי החטיבה העליונה, קיימת אפשרות להשתלב במעגל העבודה בתחום המחסן. העבודה כמחסנאי אינה דורשת ידע רב ולכן ניתן לרכוש אותו בכל גיל. כמעט בכל חברה ישנו מחסן גדול אשר מאגד את כל מוצרי החברה, לכן תפקיד המחסנאי הינו חשוב ובעל ערך רב לחברה.
לקריאה
הסבת מקצוע
כיום, ניתן לראות, כי הסבת מקצוע הינה תופעה הולכת וגוברת. אקדמאים רבים אשר ניסו לעבוד בתחום בו רכשו השכלה, נוטים לא פעם לגלות, כי התחום אינו מה שחשבו, ונוחלים אכזבה.
לקריאה
פקיד/ה כסלילת דרך לתחומים נוספים
מדי יום אנו נתקלים בדרישה לאיוש משרות של פקידות. בכל ארגון קטן או גדול יש צורך בפקידה האחראית, בין היתר, על מענה טלפוני, הקלדת מסמכים, קבלת אורחים ועוד. בכל ארגון היקף התפקיד ואופי התפקיד של הפקידה יבוא לידי ביטוי באופן שונה. בחברתנו, גיוס פקידות ופקידים הינו תחום גיוס מוביל.
לקריאה
חיפוש עבודה זה עניין של טיימינג
תעני/ה בכנות: כמה זמן את/ה מחפש/ת עבודה? האם הקדשת מספיק זמן לחיפוש עבודה? מתי הזמן הנכון להתחיל לחפש עבודה?
לקריאה
עמודים נוספים: